Informace k turnajům a akcím v r. 2019

Věkové kategorie pro r. 2019: 

 
U9 - mláďata r. nar. 2012, 2011, 
U11 - mláďata r. nar. 2010, 2009, 
U13 - mladší žák / yně r. nar. 2008, 2007, 
U15 - starší žák / yně r. nar. 2006, 2005, 
U18 - dorostenci / ky r. nar. 2004, 2003, 2002, 
U21, U23 - junior / ky r. nar. 2001, 2000, 1999
 
Hmotnostní kategorie pro jednotlivé věkové kategorie vyplývají ze soutěžního řádu juda. Pro kategorie mláďat U9 až U11 platí, že spolu zápasí závodníci/e ve váze s rozdílem - +10% hmotnosti. Hmotnostní kategorie pro tyto věkové skupiny však mohou být stanoveny odlišně rozpisem turnaje. 
 
Hmotnostní kategorie mladších žáků a žákyň:
 
Dívky (WU13): 28, 32, 36, 40, 44, 48, 52, 57, 63, +63 kg
Chlapci (MU13): 27, 30, 34, 38, 42, 46, 50, 55, 60, +60 kg
 
Hmotnostní kategorie starších žáků a žákyň:
 
Dívky (WU15): 36, 40, 44, 48, 52, 57, 63, +63 kg
Chlapci (MU15): 34, 38, 42, 46, 50, 55, 60, 66, 73, +73 kg
 
Hmotnostní kategorie dorostenců a dorostenek:
 
Dívky (WU18): 44, 48, 52, 57, 63, 70, +70 kg
Chlapci (MU18): 46, 50, 55, 60, 66, 73, 81, 90, +90 kg
 
Hmotnostní kategorie juniorů, juniorek / muži, ženy:
 
Ženy (WU): 48, 52, 57, 63, 70, 78, +78 kg
Muži (MU): 60, 66, 73, 81, 90, 100, +100 kg
 
Rozpisy jednotlivých turnajů zasíláme krátce před turnajem e-mailem nebo je nalezenete v KALENDÁŘI na stránkách Českého svazu juda www.czechjudo.org/Kalendar.aspx

LEDEN

  • 19. a 20.1.2019 Velká cena České Třebové (U11, U13, U15, U18)
  • 19.1.2019 školení rozhodčích a trenérů Beroun
  • 26.1.2019 Shromáždění delegátů ČSJu Praha

ÚNOR

  • 9.2.2019 Krajská liga mláďat U11, U13 Česká Třebová ???
  • 9.2.2019 Český pohár  USK Cup muži a ženy Praha
  • 23. a 24.2.2019 Český pohár - Grand Prix Ostrava ( U13 až U23) 

BŘEZEN

  • 2.3.2019 Velká cena DDM Hradec Králové (U11 - U15, kategorie U18 - pouze dívky)
  • 9.3.2019 Regionální pohár I. kolo JK Pardubice (U13 a U15) ???
  • 10.3.2019 Pohár nadějí Olomouc M + W U23
  • 16. a 17.3.2019 Český pohár - Grand Prix Jablonce (U13 až U21)
  • 30.3.2019 Český pohár - Grand Prix Ostravy muži a ženy

DUBEN

  • 7.4.2018 Český pohár družstev U15
  • 14.4.2018 Polabská liga Chlumec nad Cidlinou
  • 28.4.2018 Regionální pohár II. kolo Sokol Hradec Králové (U13 a U15)

KVĚTEN

  • 5.5.2018  Krajská liga mláďat U11 Daitó Ryu Pardubice
  • 12.5.2018 MČR a PČR družstev (U15, U18, ženy)
  • 19.5.2018 Polabská liga Kolín (U9 - U15)
  • 26.-27.5.2018 Velká cena JC Pardubice (U9 - U18)

ČERVEN

  • 2.6.2018 MVC Nový Bydžov (U9, U11, U13, U15) + kemp
  • 2.6.2018 Český pohár Jičín muži 
  • 9 a 10.6.2018 Český pohár Chomutov (U13 - U21)
  • 16.6.2018 Regionální pohár III. kolo JC Seddma Semily  (U13-U15)

SRPEN

  • 25.8. - 1.9.2018 Letní táborové soustředění Rokytnice v Orlických horách (U13 a starší)

ZÁŘÍ

  • 8.9.2018 Polabská liga Nový Bydžov (U9 - U15)
  • 15. a 16.9.2018 ČP Brno (U13 - muži a ženy)
  • 22.9.2018  Krajská liga mláďat U11 JC Pardubice
  • 29.9.2018 MČR Veteráni

ŘÍJEN

  • 6. a 7.10.2018 Český pohár Teplice (U13 - muži, ženy)
  • 20. a 21.10.2018 Přebor ČR U13 a U15

LISTOPAD

  • 3.11.2018 Mistrovství ČR dorostu U18
  • 17.11.2018 Polabská liga Čáslav (U9 - U15)
  • 24.11.2018 Krajská liga mláďat U11 Choceň

PROSINEC

  • 8.12.2018 Vánoční turnaj Semily (U9 - U15)
  • 15.12.2018 Polabská liga Kolín (U9 - U15)